Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-10-10 10:23:49

nat
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-09
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

spłata pożyczki, której nie było, help

Hej, ponad rok temu była taka opcja, że w jednej firmie pozyczkowej wystarczyło wysłać wniosek i zaraz go anulować a prowizja się naliczała. Wiem, że były potem z tym problemy, tzn. wielu z nas zrobiło taki myk i firma zaczęła domagać się spłaty pozyczki, która nie została udzielona. Na tym forum też o tym czytałam, ale niestety nie widzę tego tematu. Czy mogę dostać więcej informacji na ten temat, bądź też przekierowanie do tego tematu?

Offline

#2 2016-10-10 11:29:01

Pawex
Administrator
Dołączył: 2016-10-08
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: spłata pożyczki, której nie było, help

Hej, hej!
TAK! był taki temat! było o tym głośno. Niestety przez ten temat wypierniczyli nam całe forum...  [dblpt]huh[dblpt]
dlatego (już o tym pisałem) nie uzywamy tu nazw firm!!! A dać umór emocjom możemy na prywatnej grupie na fb, tam musi być weryfikacja abym dodał członka także spoczko, nikogutko nie powołanego tam nie ma  [dblpt]P
Ale do rzeczy. Zapewne chodzi Ci o słynną firmę V. Ja jak i multum innych wydawców sieci afiliacyjnych też mieliśmy taki problem. I jak widzę nie znika  [dblpt]nie[dblpt] 
Konkretnie firma się wkurwiła, żeśmy chcieli się dorobić jej kosztem i dlatego zleciła firmie M. (oszustom jakich mało), zrobić z tym porządek. Dużo z naszych partnerów otrzymało sądowy nakaz zapłaty za pożyczki, których wcale nie otrzymalo. O zgrozo i głupoto ludzka - część z tych ludzi wystraszonych spłacała szybko coś czego nigdy nie dostali! no nie wiem smiać się czy płakac?!  [dblpt]stupid[dblpt] 
I pewnie Ty tez?

Offline

#3 2016-10-10 11:35:05

nat
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-09
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: spłata pożyczki, której nie było, help

Tak. Powiedz mi jak to rozwiązać?

Offline

#4 2016-10-10 12:20:46

Pawex
Administrator
Dołączył: 2016-10-08
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: spłata pożyczki, której nie było, help

Miałem taka sytuację kilka miesięcy temu, część z moich partnerów również. [dblpt][slash]  Niestety część z nich wystarszona zapłaciła i nie chciała potem nawet ze mna pogadać, uważając, że to moja wina.  [dblpt][slash] Jesteśmy wydawcami reklam i sami korzystamy z własnych ofert aby zarobic. Nic w tym złego, a że firma przedstawiła super ofertę gdzie kasowalismy prowizje od wysłania wniosku i anulacji jego. Wszystko na legalu. jednakże firma pewnie miała takie straty, że o cho cho! [dblpt]vomit[dblpt]  To i pomsta z jej strony przyszła.  [dblpt]zdziwiony[dblpt] Wystarczyło powysyłac dwa wnioski w tym samym czasie na tych samych zasadach - anulowane aby się kapnęli (podejrzewam, że sprawdzali IP). No ale ich zagranie nie jest czyste - to Oszustwo!!! A z oszustami trzeba walczyć!!! A ludzie daja sie nabrac! nosz kosmoski szok!!!  [dblpt]zdziwiony[dblpt] 
Tyle wstepu no ale konkrety, konkrety!!!
Ja się zgłosiłem do pomocy prawnej, bo przecież tak nie można. jak mam spłacać coś czego nigdy nie otrzymałem! to jakiś paranoiczny kosmos! poszedłem do mediatora sa bardzo znani i skuteczni. Zajeli się naszymi sprawami. I doradzili. mowili, że to trochę potrwa dlatego aby nie ryzykować dalszych nieprzyjemności z tymi oszołomami zalecili aby zapłacić w ciagu 14 dni od otrzymania nakazu a nastepnie z pismem i dowodem wpłaty do nich się zgłosić, a, że z racji ich nieuczciwego postępowania względem nas (prawnik pisze pismo z podstawą prawną, troszkę ich zastrasza i jest ok, otrzymamy zwrot. Można też wnieść przeciw do sądu ale wtedy sprawa się niepotrzebnie przedłuża i koszty prawnika sa znacznie większe jako reprezentującego stronę, niż za pisanie pism. Także też osobiście ja polecam tę metodę [dblpt]tak[dblpt] Wysyłam ci na priv link do tajnej grupy na fb, jednakże musisz przejść weryfikację aby mieć dostęp. Wyslesz adminowi preent screen z panelu i z danych o wprowadzającym abyśmy wiedzieli, że jestes z naszej grupy. Wtedy też i tam dostaniesz więcej info na ten temat co i jak  dalej z ta sprawą zrobić!   [dblpt]) 
Także wszystko spoko, da radę z tego galimatiasu wybrnać! Sprawdź wiadomości, wysłane i do zobaczeniapo drugiej stronie  [dblpt]D

Offline

#5 2016-10-10 12:29:04

jogotori
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-10
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: spłata pożyczki, której nie było, help

ja pierdzielę!!! jakie szczęście, że tu trafiłem!!!
Dostałem jakieś miesiąc temu i nie wiem co robić!!!
Dawaj mi linka do grupy też chce!!!
Nie dać się bandzwołom!!!

Offline

#6 2016-10-10 12:32:18

Pawex
Administrator
Dołączył: 2016-10-08
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: spłata pożyczki, której nie było, help

A nie mozna kulturalnie od Dzień Dobry zacząć?!  [dblpt]P
I ładnie poprosić  [dblpt]P

Wysłane.
Tylko pamiętaj o weryfikacji...

Wiadomość dodana po 47 min 56 s:
I taka prośba z mojej strony abyscie poinformowali swoich partnerów o tym, iż te forum miało reaktywację i dajcie im linka do naszej tajnej grupy!!!!! tam omawiamy głębsze tematy... i wiemy z kim rozmawiamy.... [dblpt]D

Offline

#7 2016-10-10 13:40:15

joanna
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-10
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: spłata pożyczki, której nie było, help

Witajcie Kochani  [dblpt]heart[dblpt]  [dblpt]heart[dblpt]  [dblpt]heart[dblpt]
ja również byłam w takiej sytuacji i Bóg jeden wie ile się nastresowałam jak dostałam wezwanie z sądu... wcześniej nic... cisza... żadnych telefonów, maili, listów...
Zrobiłam wszystko tak jak mówił Pawex, zapłaciłam i zleciłam kancelarii i czekałam i  już jestem spokojna  [dblpt]cool[dblpt]  a kaski zwrot przyszedł wczoraj   [dblpt]heart[dblpt]
Wbijajcie na fb
Buziaki  [dblpt]hug[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
csgohaxy - pgalica - yournewstories - writingaterribleromance - forum-pilkarzyki